آدرس های ایمیل
آدرس ایمیل شما به شیوه ای که موجب آزار شما و ارسال اسپم شود استفاده و همچنین فروخته نخواهد شد. این سامانه برای تماس با شما در مورد تغییرات در حسابتان یا ارسال گزارشات آماری هفتگی به یک آدرس ایمیل معتبر برای حساب شما نیاز دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید از برخورد با ایمیل های اسپم دیدن کنید.
جمع آوری و استفاده از اطلاعات
این سامانه مالک منحصر اطلاعات جمع آوری شده در این سایت می باشد. ما این اطلاعات را به شیوه ای متفاوت از آنچه در این ابلاغیه آمده به دیگران نمی فروشیم، اجاره نمی دهیم و در اختیارشان قرار نمی دهیم.این سامانه اطلاعات را از کاربران ما در بخش های مختلف سایت جمع آوری می کند.
ثبت نام
بمنظور استفاده از این وب سایت، کاربر ابتدا باید فرم ثبت نام را تکمیل کند. در خلال ثبت نام، لازمست کاربر اطلاعات خود را (اعم از نام و ایمیل) وارد کند. این اطلاعات برای تماس با کاربر با توجه به اظهار علاقه خودش درباره خدمات وب سایت ما استفاده میشود.
سفارش
ما با استفاده از فرمهایی اطلاعات تماس کاربران (مانند نام، آدرس، شماره تلفن تماس، پست الکترونیک و …)را دریافت و برای سفارشات، درخواستها، خدمات پس از فروش از آنها استفاده مینماییم. در صورتیکه سفارش شما توسط کارتهای اعتباری بین المللی انجام گیرد، اطلاعات کارت از قبیل شماره کارت و تاریخ انقضاء و … نیز در بانک اطلاعاتی ما نگهداری میشود. از اطلاعات شما تنها هنگامی استفاده خواهد شد، که ما در پردازش یک خرید با مشکل مواجه شویم.
کوکی ها
کوکی بخشی از اطلاعات است که بر روی دیسک سخت (هارد دیسک) کاربر ذخیره شده و حاوی اطلاعاتی درمورد کاربر است. کاربرد کوکی ها بهیچ عنوان ارتباطی با اطلاعات خصوصی شما ندارد. هرگاه کوکی منقضی یا از سیستم خارج شود، فایل باطل خواهد شد.
فایل های ثبت داده
ما از آدرس IP برای تحلیل گرایشات، مدیریت سایت، و ردیابی کاربران و جمع آوری اطلاعات آماری استفاده می کنیم. آدرسهای IP بهیچ عنوان ارتباطی با اطلاعات خصوصی شما ندارد.
اشتراک گذاری
ما ممکنست اطلاعات آماری جمع آوری شده را در اختیار شرکاء و شرکتهای تبلیغاتی قرار دهیم. این اطلاعات بهیچ عنوان حاوی اطلاعات خصوصی شما نیست.
لینک ها و پیوندها
این سایت به سایتهای دیگری لینک شده است. کاربران باید بدانند ما هیچ مسئولیتی در قبال رویه حریم خصوصی این سایتها نداریم. ما کاربرانمان را به خواندن ابلاغیه های حریم خصوصی این سایت ها تشویق می کنیم.
خبرنامه
اگر کاربر تمایلی به دریافت خبرنامه ما داشته باشد، ما از او درخواست وارد کردن اطلاعات تماس همچون نام و ایمیل می کنیم.
نظر سنجی ها و مسابقات
هر از چند گاهی سایت ما از کاربران توسط نظر سنجی یا مسابقه اطلاعات درخواست می کند. شرکت در این نظر سنجی ها یا مسابقات اختیاری می باشد. این اطلاعات برای افزایش رضایت مشتریان و بررسی میزان رضایت آنها در نظر سنجیها و برای تماس با برنده در مسابقات استفاده می شود.
دعوت دوستان
اگر کاربر تمایل داشته باشد، درباره وب سایت، خدمات و محصولات ما به دوستان خود اطلاع دهد این سامانه از او نام دوست مورد نظر و آدرس پست الکترونیک وی را دریافت می کند و بصورت خودکار (صرفاً یکمرتبه) یک دعوت نامه جهت بازدید از وب سایت ما به وی ارسال می کند. این اطلاعات منحصراً برای ارسال دعوت نامه توسط این سامانه استفاده می شود. دوست شما میتواند با تماس با سایت ما درخواست حذف این اطلاعات را بکند.
امنیت
این وب سایت تمام اقدامات احتیاطی را برای حفاظت از اطلاعات حساس کاربران ما چه در حالت آنلاین و چه آفلاین انجام می دهد.

اگر فرم ثبت نام/درخواست خدمات ما از کاربر درخواست وارد کردن اطلاعات حساس (همچون شماره کارت اعتباری یا شماره ملی) را کند، این اطلاعات با بهترین نرم افزار رمزگذاری،(SSL) حفاظت خواهد شد. در صفحات ایمن، مثل فرم درخواست خدمات، تصویر قفلی را در پایین مرورگر وب خود مشاهده خواهید کرد.

بعلاوه ما هرچه در توان داریم بکار می بندیم تا از اطلاعات کاربر در حالت آفلاین نیز محافظت کنیم،

در صورتیکه سئوالی درمورد امنیت وب سایت ما دارید با ما از طریق فرم تماس با ما ، تماس بگیرید.
پیشنهاد های ویژه
ما برای اعضایمان یک ایمیل خوش آمد گویی برای تایید پسورد و نام کاربری آنها ارسال میکنیم. اعضای تایید شده گهگاهی ممکنست اطلاعاتی در مورد کالاها، خدمات، فروش ویژه، و خبرنامه دریافت کنند.با توجه به احترام به حریم خصوصی کاربر، گزینه ای را در اختیار او قرار میدهیم تا این ایمیلها را دریافت نکند. برای جزئیات با ما تماس بگیرید.
به روز رسانی سایت و خدمات آن
بعلاوه برای کاربر اطلاعیه های تغییر و تحولات سایت را ارسال می کنیم. اعضا نمی توانند عضویت خود در این اطلاعیه ها لغو کنند. ما با کاربر در مورد خدمات درخواستی و مسائل مرتبط با اکانتش از طریق ایمیل، تماس می گیریم.
تصحیح/به روزرسانی اطلاعات شخصی
در صورتی که اطلاعات قابل شناسایی یک کاربر مثل کدپستی، تغییر کند و یا کاربر تمایلی به استفاده بیشتر از خدمات ما نداشته باشد، ما تلاش می کنیم راهی برای تصحیح، به روز رسانی یا حذف اطلاعاتی که آن کاربر در اختیار ما داده، به او ارائه کنیم. اینکار معمولا از طریق تماس با پشتیبانی یا در صفحه اطلاعات عضو، انجام می گیرد.
اخطار تغییرات
اگر تغییراتی در قوانین حفظ حریم خصوصی ایجاد شود، ما این تغییرات را در صفحه اصلی وب سایتمان اعلام می کنیم. در مواردی که ما نیاز به استفاده از اطلاعات خصوصی شما به شیوه ای متفاوت از آنچه اینجا ذکر شده داشته باشیم، از طریق ایمیل به شما اطلاع می دهیم. کاربران می توانند استفاده از اطلاعات خصوصیشان به شیوه ای متفاوت را بپذیرند یا رد کنند.

ادامه

logo-samandehi nextpay_trust_logo    BehPardakht_Logo logo-samandehi